A je to tady!

A je to tady!

A já jsem šťastná jako malé dítě, které drží v rukou novou hračku. Nemusí být dokonalá, ale je jeho! A to malé dítě k ní má svůj osobní vztah. A já teď do světa vypouštím to malé hravé dítě, které se v tom světě teprve rozkoukává, ale má v srdci jednu velkou touhu, aby bylo přijato takové, jaké je. Se svou radostí, se svými touhami a sny. S tou vnitřní radostí, se kterou ukazuje ostatním svou „malou hračku“ a chce se s nimi o ni i podělit, protože věří, že svět je dobrý!

dite

Minulý rok 2016 jsem tak nějak hledala skrze různá vnější bouřlivá dobrodružství sebe samu a často jsem si svoji vnitřní „sebehodnotu“ nechala určovat druhými lidmi z vnějšku, a tak jsem často toto malé „vnitřní dítě“ nechávala úplně samotné až někde na dně své duše a přes tu vnější šílenou jízdu jsem často ani neslyšela jeho vnitřní pláč. Ale jsem ráda, že bylo přesto silné a nenechalo se odradit a svou cestu si ke mně nakonec našlo :-).

Možná to tedy trochu vysvětluje, proč i moje malé „internetové dítě“ – můj nový eBook – si k Vám stejně jako moje „malé vnitřní radostné dítě“ razil dlouhou cestu a musel tak nějak se mnou dozrát :-). Chci Vám tímto všem moc poděkovat, že jste to dlouhé čekání vydrželi se mnou a třeba si občas přečetli nějaký můj článek na blogu nebo sledovali mou facebookovou skupinu. Děkuji, že jste mi důvěřovali! Doufám, že Vás nezklamu a naleznete si v mém novém eBooku  třeba i jen jednu jedinou informaci, která Vás osloví, vykouzlí Vám úsměv na rtech a nebo Vás „lidsky pohladí“! Pak to nebyla marná práce!

Věřím, že rok 2017 bude pro nás všechny rokem dobrým! Doufám, že mnohé věci nám půjdou třeba „tak nějak lehko od srdce“ a tento rok nás vnitřně velmi posune a osvobodí! Myslím, že tento rok bude hlavně „pravdivý“! Já jsem pochopila, že už nemohu fungovat jako roky předcházející pouze na „autopilota“, ale chci si tento rok 2017 vědomě tvořit sama! Proto svým způsobem ze systému na určitou dobu vystupuji, i když to nebude možná jednoduché! Ale za ten pokus to prostě stojí!

20160916_140938

K napsání tohoto dnešního článku mě velmi inspirovala moje slovenská kamarádka Miriam Štolfová, se svou hravou lehkostí, se kterou si tvoří svůj vlastní vědomý život. Díky ní vznikl můj vůbec první „vision board“ (nástěnka snů), která mě provázela mým domovem již od konce srpna 2016. A věřte – ono to prostě funguje! Můj nový eBook je jednou z dalších odškrtnutých položek, které se mi z mého seznamu splnily! Díky Miriam! Takže se nechte inspirovat také Vy a jděte do toho! Teď je ten správný čas udělat si vědomé vize (pokud je ještě nemáte) na tento rok 2017 ve znamení ohnivého kohouta! ohen

A milé ženy a přítelkyně, toto je pasáž speciálně pro Vás! Přijímejte s láskou a radostí svoje ženství a nechte ho v tomto roce 2017 znovu rozkvést! Já jsem to roky vědomě nevěděla a často jsem si ani tou ženou být nedovolovala, protože fungovat v „mužském módu“ mi přišlo mnohdy mnohem dynamičtější a „jednodušší“! Ale všechno je jinak! A za to „jinak“ chci poděkovat zvláště Lucii Chaye, která mě provedla kurzem Kurandery I a pomohla mi „odkrýt“ jemnější ženské tóny mojí duše. Díky tomuto procesu jsem ráda ve svém těle a jsem vděčná za to, že jsem žena! Odtud pramení také můj nynější zájem o Peru a andskou spiritualitu. Díky Lucie!

peru

A na úplný závěr bych chtěla poděkovat zvláště mému muži, který mi byl po dlouhé roky „oním životním trenažerem“, díky němuž mohu být tady a teď! Jemu s láskou věnuji i můj nový eBook, protože bez tohoto rodinného zázemí by to byla mnohem složitější cesta! Krásné narozeniny, Evžene!20160721_204555-1

Doufám, že Vás můj nový eBook inspiruje k zamyšlení a třeba i k učení němčiny 🙂 ! Naleznete si zde nejen pár učebních tipů, ale třeba Vás bude tento eBook motivovat i ke změnám jiného rázu. Myslím, že tento eBook není psán jen pro lidi se zájmem o němčinu, ale pro všechny lidi, kteří chtějí něco ve svém životě „změnit“ a „posouvat se“! Tyto změny musí nastat nejprve uvnitř nás samotných. Pak se začne proměňovat i naše okolí!

Často neznáme ani naše sousedy, se kterými bydlíme v jednom domě! Nemůžeme se tedy divit, že pak nechápeme ani naše sousedy – Němce, Poláky, Slováky, Maďary atd., když žijeme jen „v našich ulitách“! Tento eBook může možná i někoho vyprovokovat, aby se na věci okolo nás, ale hlavně lidi, začal dívat trochu jinak! Ale třeba také k tomu, aby si začal plnit svoje sny a objevil „svoje poslání“!

Díky!

tanci-s-motyly-novy-zivot

Ta, co tančí s motýly 🙂

gabi.nacarova@seznam.cz
Jsem expert na němčinu, která je mou vášní; se mnou budete němčinu a Německo milovat a komunikace se stane zábavou :-) Více informací naleznete zde >>
Komentáře