Německy stručně, jasně a s přehledem – Deutsch mit Gabi

Milí přátelé a příznivci německého jazyka 😊,

chcete se se mnou naučit základy německého jazyka, zopakovat si němčinu a učit se stručně, jasně a názornou formou pomocí prezentací a videí? Čekají na vás průběžně doplňované pracovní listy a vybraná slovní zásoba. Nebo si se mnou chcete jen základy němčiny připomenou a oživit? – Tak to jste zde správně. 🙂 Připravila jsem pro vás nový jazykový online kurz němčiny, jehož první učební videa můžete již teď (od 28. 8. – 14. 9. 2021) sledovat se mnou jako „ochutnávku“ zdarma (14 videí) na mém kanálu “ Gabriela Nácarová“ na Youtube – odkaz zde: https://www.youtube.com/watch?v=D8kZlqAK9a8&list=PLHOfKFP7_XSvPaeDKiziD5OYFSKzAtDFx&ab_channel=GabrielaN%C3%A1carov%C3%A1

Sprich mit mir Deutsch! - Mluv se mnou německy!

    Deutsch mit Gábi – V mém novém jazykovém online kurzu němčiny „Sprich mit mir Deutsch“  („Mluv se mnou německy“) se naučíte vyjadřovat v základních běžných komunikačních situacích při vašich cestách do německy mluvících zemí nebo při setkání s německými cizinci.

Naučíte se představit a hovořit o sobě na jazykové úrovni A1/ A2 (např. o vaší rodině, koníčcích a škole nebo práci). Díky integrovaným gramatickým „minilekcím“ lépe porozumíte němčině jako jazykovému systému, ale vždy s důrazem na okamžité použití ve vašem každodenním životě ve vám známých situacích v rámci mezilidských setkání.

Jednotlivé lekce jsou zaměřené na vybraná témata jako např. pozdravy, představení se, volný čas, denní režim, nákupy, cestování atd. Kurz bude rozdělen na dvě části. Zvládnete si postupně sjednat ubytování v hotelu na recepci, vyplnit příjezdový formulář, domluvit se v restauraci jako host (nejen „gastro-studenti“ se naučí obsloužit německého hosta) a objednat si nebo zaplatit jídlo. Budete si umět domluvit schůzku s přáteli nebo termín u lékaře.  Určitě se mrkněte pro vaši konkrétní představu (doplním v průběhu září 2021) ještě do podrobného přehledu o obsahu jednotlivých lekcí.;-)

Jako bonus budou jednotlivá témata doplněna o sekci autentických rozhovorů s rodilými mluvčími, kteří v Německu žijí. Díky nim se dozvíte také mnohé o podobnostech a možných rozdílech v rámci praktického života obou zemí. Budeme také německy „vařit“ a podíváme se na vybrané krajové speciality.

Provedu vás s jistotou zákoutími německého jazyka a jak pevně doufám také pro vás zábavnou formou, díky které se do němčiny zamilujete! 😊 Budu vám průvodkyní ve facebookové skupině, ve které si společně po domluvě můžeme případné nejasnosti dovysvětlit a procvičit společně.

Ke každé lekci budete mít navíc k dispozici powerpointovou prezentaci s mým osobním výkladem, slovní zásobu dané lekce, pracovní listy pro opakování a procvičení nových gramatických struktur v běžném komunikačním jazyce. Bude to jízda! Takže pojď do toho teď se mnou a „sprich mit mir Deutsch“!

Vaše Gábi;-)

Bude to jízda!

 

gabi.nacarova@seznam.cz
Jsem expert na němčinu, která je mou vášní; se mnou budete němčinu a Německo milovat a komunikace se stane zábavou :-) Více informací naleznete zde >>
Komentáře